AMAROK EAST SIDE CHALLENGE 2015

W minioną sobotę w Białymstoku, odbyły się najbardziej prestiżowe zawody w Polsce – AMAROK EAST SIDE CHALLENGE 2015 – na których pojawiła czołówka polskiego crossfitu. Bój ze sobą stoczyli najlepsi zawodnicy w kraju wyłonieni w drodze eliminacja. Workouty były ciężkie i wymagały od zawodników ogromnej siły, wytrzymałości i sprawności.
Nasz box reprezentowała wspaniała czwórka: Mateusz Wasilewski (kategoria ELITE), Marcin Pless (kategoria MASTERS 35+) oraz Mateusz Oliwa i Mateusz Zalewski (kategoria OPEN). Jako nieliczni przebrnęli przez ciężkie wody kwalifikacyjne umożliwiające start w zawodach.
I tak…..
Mateusz Wasilewski pomimo niewyleczonej kontuzji wykazał się niezwykłą determinacją. Zawzięcie walczył do samego końca i mimo nieprzystąpienia do ostatniego WOD (ze względu na kontuzję) zajął znakomite 3 miejsce. Wielkie brawa!
Marcin Pless po wielkim boju również dotarł do finału zajmując w nim 3 miejsce. Po zliczeniu wszystkich punktów ostatecznie uplasował się na 4 pozycji. Brawo!
Mateusz Oliwa oraz Mateusz Zalewski zmierzyli się z najlepszymi zawodnikami w Polsce w swojej kategorii. Ostatecznie zajęli odpowiednio 13 i 18 miejsce. Gratulujemy Panowie!
Podsumowując, zawody na bardzo wysokim poziomie, wielkie brawa dla organizatorów, sędziów oraz zawodników. Na szczególną pochwałę zasługuje video relacja, która odbyła się na żywo za pośrednictwem kanału YouTube z profesjonalną oprawą i komentarzem, dzięki czemu każdy mógł śledzić zmagania najlepszych w Polsce przed swoim monitorem. Video z zapisu można obejrzeć na kanale STEELSTORM OFFICIAL https://youtu.be/PyJG-xYtQfg

Foto: Ultimate Shot Studio

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.