Zobacz też: Marcin Pless ¦ Mateusz Zalewski ¦ Joanna Łochowska
Przemysław Łochowski – Weightlifting TRAINER
– Instruktor podnoszenia ciężarów
– Strength and conditioning Coach
Od dzieciństwa związany z ciężarami. Przez blisko 14 lat kształcił się i zdobywał swoją wiedzę w podnoszeniu ciężarów biorąc udział w licznych zawodach i turniejach (na swoim koncie ma ponad 100 startów, z czego najważniejsze to Mistrzostwa Polski) oraz biorąc czynny udział w przygotowaniach do Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata polskiej sztangistki, olimpijki z Londynu – Joanny Łochowskiej. Będąc w sztabie szkoleniowym Joasi zgłębił tajniki wielu planów i systemów treningowych dotyczących szkolenia członków kadr narodowych. Pozwoliło mu to uzyskać niezbędną wiedzę i doświadczenie zawodowe wykorzystywane obecnie w szkoleniu młodego pokolenia sztangistów UKS PC Zielona Góra oraz na treningach Weightlifting w CrossFit Zielona Góra. Jest profesjonalistą w tym co robi. Potwierdzeniem jego znakomitego przygotowania zawodowego i kwalifikacji trenerskich są zdobyte przez niego trzy złote medale Mistrzostw Polski dla trenera złotej medalistki – Joanny Łochowskiej.
W dalszym ciągu trenuje wyczynowo jako zawodnik Sztangistów Zielona Góra.
Przemek jest instruktorem sportu w dyscyplinie podnoszenia ciężarów oraz posiada certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia dla trenerów zaplecza kadr narodowych w sportach olimpijskich organizowanych przez instytut sportu i akademię trenerską. Oba dokumenty zostały wydane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Ponieważ jest profesjonalistą i dąży do ciągłego samodoskonalenia swojego warsztatu trenerskiego w 2015r. ukończył prestiżowe szkolenie NCSC (National Certificate in Strength & Conditioning)

DSC04303-15-1024x671

 

DSC01920 DSC01921 DSC01922