Treningi grupowe CrossFit INTRO.

Jeśli trafiłeś na tą stronę to oznacza tylko jedno, jesteś poważnie zainteresowany zmianą swojego ciała i ducha.

Miło nam że postanowiłeś spróbować swoich sił w zajęciach grupowych CrossFit w naszym klubie, nieważne czy jesteś początkującym czy zaawansowanym sportowcem, nasze treningi skierowane są do każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia.

JEŚLI…

Lubisz sport i chciałbyś spróbować czegoś nowego…
Lub dopiero zamierzasz zacząć trenować…
Po to, aby być człowiekiem zdrowym i silnym…
I gotów jesteś poświęcić na to 2-3 godziny w tygodniu…

TO GWARANTUJEMY:
CrossFit będzie Twoją najlepszą inwestycją w siebie i swoją przyszłość.

ŚCIŚLEJ…

CrossFit daje Ci coś więcej, niż tylko wysportowaną sylwetkę. Jego założeniem jest wszechstronna sprawność fizyczna, którą wykorzystujesz w codziennym życiu.

Trenując CrossFit nie będziesz w stanie bić rekordów w podnoszeniu ciężarów, ani przebiegać rekordowych ilości kilometrów. Zaletą tego treningu jest jednak to, że nie masz słabych punktów, ponieważ w każdej z dyscyplin czujesz się dobrze.

CO JESZCZE…

W ramach jednego karnetu oprócz treningów CrossFit będziesz mógł korzystać z zajęć technicznych Kettlebell oraz Weightlifting, ale pamiętaj każdy początkujący w naszym klubie musi zacząć od zajęć CrossFit INTRO i własnie na takie zajęcia zapraszamy Ciebie już teraz!

Zagwarantuj sobie miejsce na pierwszy darmowy trening wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy a my skontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić rezerwacje.

Jeżeli jeszcze masz jakieś wątpliwości czy to bedzie dobre dla Ciebie to polecamy przeczytać artykuł który obala podstawowe mity o CrossFit.

Zapisz się na Pierwszy Darmowy Trening i spróbuj swoich sił a zobaczysz ze nie taki diabeł straszny jak go malują. Zapraszamy!
__________________________

Szanujemy Twoją prywatność: zobacz naszą Politykę Prywatności
[contact-form-7 404 "Not Found"]