Mobility z Natalią

Mobility to Wasz kolejny trening – uzupełnienie codziennych treningów. Dobrze prowadzący się crossfiter/crossfiterka uwzględnia go w grafiku, z uwagi na jego prewencyjny charakter!

To najważniejsza sprawa – mobility zmniejsza ryzyko kontuzji i zmniejsza ból potreningowy. Ulepsza elastyczność tkanek, stawów i mięśni – a im bardziej jesteśmy elastyczni, tym bardziej jesteśmy mobilni, skoczni, poprawia się motoryka ciała i jesteśmy gotowi na kolejne ciężary.

Mobility to własna praca ze stawami, mięśniami i naprawianie drobnych uszkodzeń w tkankach. Organizm szybko przyzwyczaja się do warunków, które mu fundujemy – im więcej siedzimy, tym więcej są zastane mięśnie, są short & tight. Jeśli trenujemy tylko w jednym kierunku, pozostałe obszary będą zaniedbane.

Pamiętamy o no dayss off, bo wtedy najszybciej wyrobicie sobie nawyk poprawnego “wchodzenia w pozycje” i każdy robi sobie test i retest swojego zakresu.
Mobility to Wasze narzędzie do poprawy i polepszenia zdolności poruszania się, wykonywania efektywnie ruchu i zwiększania zakresu tego ruchu.

Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia MOBILITY z Natalią. W grafiku zajęć zapisujemy się jak na każde inne zajęcia, liczba osób jest ograniczona.

mobility

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.